دربــاره بیمارستان ایـرانمهــر

بیمارستان ایرانمهر یک بیمارستان عمومی تخصصي و فوق تخصصي است که در سال ۱۳۵۴ با ظرفیت 135 تخت فعال تأسیس شده است. اين بیمارستان درمنطقه 3 شهرداری تهران در ضلع شرقي خيابان شريعتي، دوراهي قلهك می‌باشد. بیمارستان بصورت خصوصی اداره می‌شود و طرف قرارداد بسیاری از سازمانهای بیمه کننده می‌باشد. از ابتدای تأسیس همراه با تحولات علمی و تکنیکی در رشته‌های مختلف پزشکی سطح ارائه خدمات به بیماران در این مرکز بصورت مستمر ارتقاء یافته است. مديریت بیمارستان، پزشکان، کادر پرستاری و كليه كاركنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ضمن حفظ شأن و احترام بیماران، خدمات تشخيصي، درماني و مراقبتي را در حد استانداردهای جهانی ارائه کنند. با سرمایه‌گذاری‌های اخیر امکان خدمت رسانی این مرکز گسترده‌تر شده است.

دپارتمان بیماران بین المللی

دپارتمان بیماران بین المللی بیمارستان فوق تخصصی ایران مهر (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن ها به پزشکان و بیمارستان ایران مهر است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می کنند. این دپارتمان برای بیماران با بالاترین کیفیت و خدمت رسانی، خدمات درمانی را فراهم آورده است.

تـــازه ترین اخبـــار

تمام علت های بی حسی و سوزن سوزن شدن دست ها!

دستان شما دارای برخی از حساس ترین گیرنده‌های لمسی در بدن شما هستند و همه گیرنده‌های لمسی به وسیله یک شبکه عصبی به مغز شما متصل می‌شوند.

نویسنده: ادمین
عکاس: ادمین
تاریخ انتشار : 98/04/21

بیمه های طرف قرارداد

سامانه متمرکز کارکنان بیمارستان

سامانه متمرکز پزشکان

تلفن

9071 2200 021

آدرس

تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به دوراهی قلهک - بیمارستان ایرانمهر