X

دپارتمان بیماران بین الملل

                                               

 

                               سلامت شما الویت اول ماست                                                         

پزشک IPD : دکتر حامد ستاری 

مدیر IPD : اکبر ماه              

کارشناس IPD : الهه بارگزی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل : مریم السادات قاسم زاده

مسئول IT : شهراد نمیرانیان

راههای ارتباطی با کارشناس IPD :

شماره تلفن ثابت : 22635403-021  شماره تلفن همراه : 09126206993

مقعیت مکانی : طبقه همکف - اتاق IPD

 

تعریف دپارتمان بیماران بین الملل ( IPD ) : 

گردشگری پزشکی یا توریسم درمانی یکی از مهمترین و رایجترین زیر مجموعه های گردشگری سلامت است . که در آن گردشگر پزشکی برای درمان انواع بیماری ها با هدف درمان به بهترین شکل از طریق جراحی یا موارد دیگر وارد کشور می شود . 

حضور پزشکان متخصص ، پرستاران با تجربه ، تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات به روز شده ، بیمارستان های متعدد و اختصاصی ، درمان نازایی ، انواع جراحی از جمله جراحی زیبایی و پلاستیک و جراحی های چاقی به منظور لاغری  که بخصوص در کشورهای همجوار بسیار  متداول است ، خدمات درمانی کم هزینه تر برای اتباع خارجی نسبت به کشور خودشان از جمله دلایلی است که کشور عزیزمان ایران را یکی از قطب های گردشگری سلامت در منطقه قرار داده است .  

 

خدمات IPD : 

دپارتمان بیماران بین المللی بیمارستان ایرانمهر با تمرکز بر دو هدف : 

1- تسهیل ورود بیمار 

2- عرضه خدمات با کیفیت بالا 

به صورت 24 ساعته آماده ارائه ی خدمات سلامت به بیماران بین الملل می باشد . 

 

حضور مستمر مترجم به زبانهای انگلیسی و عربی در بیمارستان و همراهی ایشان با بیمار بین الملل از لحظه ی ورود به کشور تا ترخیص از بیمارستان و فرآیند پس از ترخیص در جهت تسهیل و تسریع ارائه ی خدمات به بیماران بین الملل لحاظ شده است .

  

کارشناس IPD مسئول کلیه ی هماهنگی های لازم از زمان پذیرش بیمار تا ترخیص را بعهده دارد . اقداماتی چون ایجاد فضای اقامتی مبتنی بر فرهنگ بیمار ، ارائه ی منوی غذای بین المللی  مصوب وزارت ارشاد ، هماهنگی های بین بخشی و همچنین کمک در ترجمه و ارتباط بیمار بین الملل با کادر پزشکی و پرستاری در حین بستری . 

حضور پرستار خوش آمدگویی در لابی بیمارستان و وجود پرچم ملی کشور بیمار با در نظر گرفتن راهنمایی بیمار و انجام اقدامات اولیه در تسهیل روند بستری و ارائه ی اطلاعات لازم به بیمار در زمینه ی خدمات و امکانات بیمارستان و هدایت و معرفی بیمار بین الملل به بخش محل بستری از اهم اقداماتی است که لحاظ شده است.     

در راستای کاهش دغدغه های اقامتی و مسافرتی بیمار و همراهان وی بستر همکاری با شرکت های تسهیل گر ، هتل های متنوع در درجات تشریفات مختلف ، رزرو خطوط مسافرتی ، تمدید ویزا و بهره مندی از تورهای گردشگری داخل تهران اقدامات لازم صورت گرفته است .

 

 

به منظور  حفظ حقوق بیماران کلیه اوراق ، فرم های بیمارستان و حتی صورتحساب به همراه Medical Report و فرم آموزش پس از ترخیص به دو زبان انگلیسی و عربی ترجمه شده و در اختیار ایشان قرار می گیرد تا سبب اطمینان خاطر بیماران بین الملل در جهت ادامه درمان در کشور دیگر و یا مرکز دیگری  شود . 

 

 

 

 

ویزیت پزشک IPD در ساعت اول بستری و ارائه ی گزارش بیمار به پزشک معالج ، گرفتن دستورات اولیه و ویزیت روزانه ایشان و پزشک معالج از جمله اقداماتی است که در محور اعتماد بیماران بین الملل به بیمارستان ابرانمهر صورت گرفته است . 

 

 

 

 

 

پمفلت های آموزشی

دی ان ان